Zachowanie p. Mariusza Kędziory (MS IT Pro Evangelist) w stosunku do użytkowników Linuksa

Witajcie. Otóż chyba niektórzy wiedzą że istnieje taki człowiek, który jest pracownikiem Microsoftu i pisze komentarze przede wszystkim na blogach linuksowych i użytkowników Linuksa – pan Mariusz Kędziora, który pracuje w polskim oddziale Microsoftu jako IT Pro Evangelist. Pisze komentarze przede wszystkim w wymyślnym ujęciu oczerniające Linuksa, a wychwalając pod niebiosa Windows. Myślę, że to jest wynik strategii FUD (strach, niepewność, wątpliwość) prowadzonej przez Microsoft, żeby siłą promować Windows i MS Office. Microsoft po prostu „wciska” takim sposobem ludziom swoje produkty. Uważam, że to pogwałcenie wolnej woli człowieka. Jak człowiek chce używać innego systemu niż Windows, to Microsoft oczywiście, musi wszystkie zmieszać z błotem, nawet na rynku serwerowym gdzie królują systemy uniksowe (Linux, FreeBSD itd.). Moim zdaniem – MS nie powinien wypowiadać się na ten temat, nie może być takich praktyk monopolistycznych, jakie wykorzystuje MS, a potem musi spłacać kary finansowe,  nałożone na tą firmę przede wszystkim przez Unię Europejską.

 

Pozdrawiam pracowników MS i użytkowników Linuksa :)

5 uwag do wpisu “Zachowanie p. Mariusza Kędziory (MS IT Pro Evangelist) w stosunku do użytkowników Linuksa

  1. Ta, tylko dlatego, że przeniosłem się na Windows z powodu gier to nie znaczy że od razu ze mnie windowsiarz. Lubię Linuksa, ale ilość natywnych gier na niego zmusiła mnie, po 8 miesiącach non-stopowego użytku na przeniesienie się na Windows.

    Poza tym, widać że jesteś albo dzieckiem neo albo fanatycznym użytkownikiem Linuksa. Tępię fanatyzm, niezależnie od strony. Tępie zarówno windowsowych fanatyków jak i linuksowych a nawet makowych.

    Amen.

Możliwość komentowania jest wyłączona.